הכל על סיריוס מאס גיינר

עולם תוספי התזונה הוא עולם עשיר במגוון שלם של תוספים מוויטמינים רבים שחסרים בגופנו, ועד תוספי תזונה לאוכלוסיות ספציפיות ומיוחדות. בין תוספי התזונה הרבים יש כאלו שנועדו לכפר על חוסרים קיימים כתוצאה ממחלות, הזדקנות וכדומה. אך אחת הקבוצות הגדולות ביותר שצורכות תוספים היא קבוצת המתעמלים והספורטאים. אנשים אשר עוסקים בספורט באופן יומיומי ונמצאים במכון הכושר שעות רבות משעות היממה, מוצאים את עצמם במחסור כמעט תמידי של מרכיבים מסוימים. ישנם מרכיבים רבים אשר נחוצים למתעמל וקשה להשיג אותם בכמות הנדרשת דרך מזון בלבד. אך תוסף התזונה סיריוס מאס גיינר, מכיל את רוב המרכיבים שתכיל ארוחה שלמה ומרוכזת של חלבון, פחמימה ושומן שנחוץ לספורטאי.

מה יש בתוסף סיריוס מאס גיינר? 

סיריוס מאס גיינר

רבים רואים תוספי תזונה, ובייחוד כאלו שנוטלים מתעמלים, כחומר כימי שהם מחדירים לגופם על מנת להפוך ל"מפלצת שרירים" שדבר ממנו אינו אלא ניפוח. אך המציאות שונה לחלוטין, ומי שעוסק בכושר ואורח חיים בריא, יודע זאת. אנשים העוסקים בספורט אינטנסיבי תדיר, שוחקים את השרירים שלהם והגוף שלהם דורש שני חומרים עיקריים – חלבונים לבניית רקמות ופחמימות לאנרגיה. גיינרים בכללי הם אבקה אשר מכילה את שני המרכיבים האלו בצורה איכותית, אך סיריוס מאס גיינר מכיל לא רק פחמימות וחלבונים איכותיים, אלא גם שומן, חומצת גלוטמין שעוזרת לספיגה במערכת העיכול, תרכובת קיראטין שעוזרת לפיתוח סיבי השריר ושאר מינרלים ומרכיבים חשובים אחרים.

מה זה עושה?

שייק של תוסף התזונה הזה יכול להחליף הזנה של ארוחה שלמה ומלאה באבות מזון איכותיים, ללא כל הפסולת שנמצאת ברוב המזון התעשייתי והמזון המהיר שמוגש להמונים. כיוון שהגיינר מורכב ברובו מפחמימות וחלבונים איכותיים, ומנה יומית מכילה 1250 קלוריות, התוסף הזה גורם לעליה במשקל. העלייה במשקל הרצויה מיועדת לעלייה במסת השריר וכך פיתוח גופו של מתעמל.

למי הוא מיועד?

אנשים רבים טועים במחשבה שדי בנטילת תוסף תזונה, ומיידית החלבונים ושאר המרכיבים מגיעים לשרירים ומנפחים אותם, אך המציאות לחלוטין אינה כך. סיריוס מאס גיינר הוא תוסף שנועד אך ורק לאנשים המתעמלים ברצינות ובאינטנסיביות. מי שאורח חייו אינו כך פשוט יעלה במשקל, אך במסת השומן בגופו. מנגד אנשים שעוסקים בספורט בתדירות גבוהה זקוקים לכמות העצומה של חלבונים ופחמימות בין שאר מרכיבים חיוניים לספיגה ובניית הגוף. ללא כמות גבוהה של אבות המזון האלו, הם יוכלו לסבול מפציעות ספורט, החלבון בשריר שלהם יתפרק כדי לספק אנרגיה, והם אף יכולים להגיע להתעלפויות בגלל מחסור באנרגיה. בסופו של דבר, גודל צריכה צריך להיות מותאם לצורך, לדרישות של הגוף.