טיפול פנים לגבר – סוגים והמלצות

מאי 13, 2016  

חלפו הימים בהם טיפוח וטיפול פנים לגבר נתפשו כנשיים. חלק מהשחרור שמאפשר העידן שלנו, המעודד גברים לגלות את הרגש שלהם, להיות מעורבים בגידול ילדיהם ואף לבכות, מעודד אותם לא פחות מכך, להיות ערים למראם ולהשקיע בטיפוחו.

"גברים ממאדים ונשים מנוגה" – גם לגבי טיפול פנים?

האמת, שבשני המינים הטיפול בעור הפנים זהה. אבל, למרבית הפלא, הגבר זקוק לכך אף יותר מהאישה. וזאת מדוע? משום שגברים אינם נוהגים לטפח את עור הפנים על בסיס קבוע, בעוד נשים מורגלות לכך. ואף יותר מכך – גברים נוהגים לגלח את עור הפנים ולמעשה מייבשים את השכבה העליונה, מה שמאיץ את תהליך ההתקמטות והזדקנות העור.

טיפול פנים לגבר? פעם בשלושה חודשים! טיפול פנים

רוצים לשמור על עור פנים חלק וקורן? עליכם להשתדל ולהגיע לטיפול פנים אחת לרבעון. אם הנכם בעלי עור שמן במיוחד, הנוטה לפצעונים ופגמים אחרים, אף רצוי ומומלץ להגדיל את המינון. בכל מקרה, גבר שישכיל להשקיע בעור הפנים, יהנה מחזות מושכת ומטופחת שנים רבות יותר.

סוגי טיפולי הפנים המומלצים לגבר

טיפול תחזוקה לגבר: מיועד לעור רגיל. הטיפול כולל פילינג עדין, עיסוי ומסכה להעשרה ורענון העור. מומלץ אחת לרבעון.

טיפול לעור פנים שמן: מיועד לעור שמנוני ובעייתי. הטיפול כולל פילינג בינוני, עיסוי ומסכה לעור שמן. מומלץ כסדרת טיפולים עד להבראת העור ולאחר מכן טיפולי תחזוקה.

טיפול המרצה לגבר: מיועד לעור עם תחילת סימני הזדקנות. הטיפול כולל פילינג עדין ומסכה עשירה וממריצה להחלקת העור והשבת לחותו גמישותו. מומלץ כסדרת טיפולים עד להחלקת העור והחייאתו ולאחר מכן טיפולי תחזוקה.

למידע נוסף על טיפולי וניתוחי פנים לגברים בקרו באתר אסתטיקר: http://www.estheticare.co.il